Narzędzie dedykowane handlowcom inne niż wszystkie


Większość popularnych programów dla handlowców to aplikacje ociężałe oraz niedostosowane do potrzeb odbiorców. Wyjątkiem w tym segmencie jest Route.plus – narzędzie dedykowane handlowcom inne niż wszystkie. Jego główne zadanie to ulepszenie oraz zoptymalizowanie działu sprzedaży. Jest on inny od produktów konkurencji, ponieważ jest od nich znacznie bardziej funkcjonalny, a jednocześnie oferuje klientom wszystkie najważniejsze opcje.

Route.plus to usługa, której wprowadzenie w przedsiębiorstwie jest niezwykle proste – nie wymaga przeprowadzania specjalnych szkoleń dla pracowników. Proces wdrożenia do systemu jest intuicyjny, dzięki czemu każda z osób pracujących w firmie doskonale poradzi sobie z jego obsługą. Gdy program zostanie uruchomiony, a środowisko będzie skonfigurowane, dochodzi do importu baz klientów i handlowców. Do poprawnego działania tej aplikacji są nam zatem potrzebne tylko najważniejsze dane.

Jakie narzędzia oferuje Route.plus?

Route.plus oferuje użytkownikom szereg innowacyjnych narzędzi. Jest to program kompletny i wyjątkowo użyteczny dedykowany handlowcom. Mimo tego, że zakres narzędzi Route.plus jest wysoki, aplikacja jest dobrze zoptymalizowana i lekka. Dodatkowo jest banalna w obsłudze.

Wśród najważniejszych elementów programu należy wymienić przede wszystkim projektowanie terytoriów handlowych dla sprzedawców firmy. Optymalizacja kanałów dystrybucyjnych spowoduje, że nasi przedstawiciele handlowi będą mogli łatwo zorganizować swoje tereny dzięki temu, że siatka geograficzna jest zorganizowana wyjątkowo dobrze.

Przedstawicielom handlowym do pracy potrzebna jest aplikacja bardzo dobrze zoptymalizowana i prosta w obsłudze, dzięki której codzienna praca będzie wysoce produktywna. Jeśli dzień pracy handlowca jest zorganizowany dobrze, wówczas korzyści odnosi zarówno firma, klient jak i sam przedstawiciel. W wypełnianiu wszystkich ważnych zadań nieoceniony jest Route.plus – mowa tutaj o codziennej organizacji pracy, ustalaniu dogodnych tras przejazdów w ustalone miejsca, umawianiu klientów na konkretne godziny i wiele, wiele więcej.

Planowanie spotkań z programem Route.plus jest dziecinnie proste – w sposób znaczący zwiększa poziom sprzedaży. Fakt ten potwierdza wiele usatysfakcjonowanych firm, które zdecydowały się na wybranie tego programu. Statystyki nie kłamią.

Raporty efektywności pracowników

Po każdym zakończonym dniu program przesyła raport, który dotyczy poziomu wykonania założonych na dany dzień celów. Są tam informacje dotyczące długości wizyt czy pokonywanych przez przedstawiciela tras. Każdy pojazd posiada wbudowany GPS, dzięki czemu można na bieżąco sprawdzać, gdzie w danej chwili znajduje się pracownik. Oprócz tego możliwe jest dostosowanie ilości handlowców na danym terytorium. Gdy w danej dzielnicy jest ich za dużo, łatwo można przekierować część z nich na inny teren.

Wszystkie dane w raportach są atrakcyjne wizualnie, przez co są bardzo czytelne i jasne. Ich interpretacja nie zajmie wiele czasu, co również wpływa na usprawnienie działania przedsiębiorstwa.